Правила зберігання постільної білизни. Як організувати свою шафу

sofochka | чт, 08/26/2021 - 15:37 |
стаття
Правила зберігання постільної білизни Як організувати свою шафу

Знову настала та пора року - настав час починати генеральне прибирання. Таким чином, це, ймовірно, єдина пора року, коли ви дійсно приділяєте час тому, щоб упорядкувати свою шафу для постільної білизни. Протягом кількох місяців він перетворився на гігантський тканинний клубок, і ви, мабуть, боїтеся навіть відчинити двері.

Щоб допомогти вам вибратися з цього безладу, ось 6 порад від Sofochka про те, як організувати свій шафу для білизни, щоб він залишався організованим протягом всього року.

Очистка, Очистка, Очистка

Шафи для білизни зазвичай розташовуються в невеликих нішах, де б архітектор міг зручно вписати їх у планування квартири. В результаті їх рідко розробляють спеціально для розміщення повного комплекту постільної білизни. Ось чому вам дійсно потрібно чистити свою шафу для білизни і зберігати ті речі, які вам потрібні і які вам подобаються.

Так що вперед і викиньте своє старе священне ліжко! Вона вам не потрібна! Після того, як ви нарешті пожертвуєте або віддасте все своє сміття, ви, можливо, навіть зможете винагородити себе новим гарним набором постільної білизни;)

Думайте не стандартно

Крім того, вам не потрібно класти всю постільну білизну в спеціально відведену для цього шафу для білизни. Будьте винахідливими і старанно зберігайте предмети в тих кімнатах, де вони фактично використовуються. Наприклад, у кожній спальні знайдіть місце для додаткових подушок, а не запихайте їх у свою крихітну шафу для білизни. Зберігайте гостьові простирадла та постільні речі в кімнаті для гостей. Зберігайте додаткові ковдри дітям у ящиках під їхнім ліжком.

Додайте додаткові полички

Одна з найбільших проблем з шафами для білизни - це те, що все має тенденцію перекидатися. Ваші простирадла зрештою переплуталися, а ваша гарна ковдра перетворилася на зім'яту купу на верхній полиці.

Щоб уникнути цієї проблеми, додайте кріплення для нових поличок, щоб створити місце для всієї вашої постільної білизни. Це значно підвищить стійкість вашої шафи для білизни, що в довгостроковій перспективі збереже її більш організованим.

Маркування

Як тільки у вас буде місце для всієї постілі, промаркуйте кожну полицю відповідним чином. Таким чином, незалежно від того, хто прибере білизну, вони точно знатимуть, куди її необхідно покласти. Крім того, вам не потрібно буде намагатися згадати свою організаційну систему, коли наступного року розпочнеться генеральне прибирання – ви вже все підготуєте!

Використувуйте вакуумні пакети

Храните предметы, которые вы редко используете или используете только сезонно, в вакуумных пакетах. Вакуумные пакеты феноменально позволяют максимально увеличить пространство и сохранить свежесть постельного белья. Это довольно известный совет, но о нем все же стоит упомянуть.

Тримайте дитячу постільну білизну на нижніх полицях

Остання порада для тих, у кого є діти. Використовуйте гравітацію у своїх інтересах та зберігайте предмети, які ваші діти, швидше за все, витягнуть на нижній полиці. Потім тримайте постільну білизну, до якої вони ніколи не подумають торкнутися (наприклад, простирадла в спальні), на вищих полицях, на рівні очей дорослого. Таким чином, коли вони підуть за своєю улюбленою ковдрою, вони не віднесуть із собою всю вашу шафу для білизни.

шафа для білизни
зберігання постілі