Турецька постільна білизна в Україні. Огляд найкращих фабрик

sofochka | нд, 09/05/2021 - 15:24 |
стаття
Турецька постільна білизна в Україні. Огляд найкращих фабрик

Постільна білизна з Туреччини, одна з найулюбленіших серед покупців в Україні. Воно приваблює добротною фабричною якістю, подарунковою упаковкою, різноманіттям розмірів, принтів та тканин. Турецька постільна білизна вибирають ті, кому важлива якість, але вони не хочуть переплачувати за бренди, як при покупці італійського чи інших європейських виробників.
В Україні можна купити турецьку постільну білизну, як середнього цінового сегмента, так і елітну, яка не соромно подаруватиме на весілля, день народження або новоселам.
В інтернет-магазинах постільної білизни можна зустріти безліч турецьких фабрик, кожна з яких заслуговує на свою увагу, оскільки розрахована на аудиторію з різним розміром гаманця. Але, безумовно, є й лідери, яких добре знають не лише в Україні, а й у всьому світі.

Топ-5 турецьких фабрик постільної білизни та домашнього текстилю представлених в Україні

ТАС (ТАЧ, у перекладі з турецького Корона) – один із найпопулярніших брендів турецької постільної білизни в Україні. Має широку мережу дилерів у всьому світі. Постільна білизна ТАС вибирають насамперед за її високу якість та величезний асортимент розмірів. Розміри постільного ТАЧ включає від дуже невеликого для новонароджених і до розміру Super King Size, який зустрінеш мало у яких турецьких фабрик домашнього текстилю. Бюджетні моделі постільного ТАС шиють із ранфорсу, середній сегмент із сатину, преміальне постільне із сатину-делюкс, сатину-бамбук. Завдяки високій технологічності фабрики, у ТАЧ можна підібрати моделі ліжка з незвичайними сучасними принтами чи ефектами. Наприклад, моделі з Satin Digital створюються методом спеціального цифрового друку, а з Satin Fluoriscent світяться в темряві, захоплюючи покупців. Фабрика ТАС також славиться своєю колекцією постільної білизни для дітей та підлітків серії TAC Disney, з ліцензованими принтами героїв мультфільмів Уолта Діснея від усіма улюбленого Міккі Мауса та Тачок, до принтів з героями Марвелл – Спайдермена, Бетмена тощо.
Окрім постільної білизни фабрика ТАЧ випускає якісні ковдри, подушки, рушники, халати та навіть килимки у дитячу спальню.

Clasy (Aran Clasy) – турецький бренд постільної білизни від фабрики Aran Tekstil. Підприємство розпочало роботу у 1993 році, але на серйозні обсяги вийшло після будівництва у 1997 році фабрики в турецькому центрі текстилю – місті Денізлі. Відрізняється демократичними цінами та гарним вибором. В основному зосереджений на постільному з ранфорсу, страйп-сатину та сатину. Великий вибір малюнків дитячої та підліткової постільної білизни з легкими, приємними принтами як для дівчаток, так і для хлопчиків. Двоспальні Євро комплекти від Aran Clasy відрізняються великим вибором однотонної постільної білизни. Крім постільної білизни у Aran Clasy можна знайти хороші покривала в комплекті з наволочками або окремо.

Hobby – ще один популярний в Україні турецький бренд постільної білизни і також родом з Денізлі. Бренд належить текстильному концерну Ozanteks. Постільна білизна Hobby представлена ​​моделями або попліною, фланелі, ранфорсом і сатином. В основному це середній ціновий сегмент, але в лінійці можна знайти і дорожчі моделі. Хороша якість та великий вибір тканин, головні переваги турецького постільного Hobby. Особливо славиться воно величезним вибором постільним з попліну та фланелі, які зустрінеш лише у невеликої кількості турецьких фабрик. Практично всі, навіть бюджетні моделі постільної білизни, мають подарункову картонну фірмову упаковку від Hobby, тому її часто купують для подарунка.

Belizza – молодий турецький бренд постільної білизни та домашнього текстилю, але вже широко представлений в Україні. Під ТМ Belizza виробляється постільна білизна з ранфорсу, сатину, фланелі та тенселя (евкаліптове волокно). Окрім постільної білизни Belizza славиться своїми махровими рушниками.

Zeron Home Fashion – як і Belizza порівняно недавно прийшов в Україну, але активно завойовує ринок постільної білизни та домашнього текстилю. В асортименті – постільна білизна з бязі, ранфорсу, сатину, рушники, халати, скатертини та інший домашній текстиль. Постільна білизна Zeron відрізняється демократичною ціною та добротним пошиттям. Комплекти банних рушників Zeron – одні з найпопулярніших в Україні завдяки своїй якості та застосуванню 100% бавовни.

Інші фірми турецької постільної білизни

Серед інших турецьких фабрик якісної постільної білизни та домашнього текстилю, які заслуговують на довіру, варто також згадати:

  • Özdilek (Оздилек) – входить у топ 10 турецьких виробників текстилю від тканин та постільної білизни до халатів та текстилю для кухні. В Україні представлено не дуже широко;
  • Arya Home (Арья) – велика турецька фабрика домашнього текстилю з величезним асортиментом. Випускає все від штор та до одягу. Більше знайшла популярність у Росії, де є офіційні дилери, в Україні в основному представлена ​​окремими моделями.
  • English home (Інгліш хоум) – турецька фабрика постільної білизни, яка спеціалізується на принтах строгого та стриманого стилю, що відображається у назві фабрики – англійський будинок. Велика різноманітність розмірів, кольорів та матеріалів. Під брендом English home також випускаються якісні килими. В Україні цей бренд представлений досить широко і пізнаваний серед покупців турецької постільної білизни;
  • Cotton Box (Коттон Бокс) – відомий в Україні турецький бренд постільної білизни для тих, хто може дозволити собі купити дорожче. Постільна білизна Cotton Box відноситься до середньої та вище середньої цінової категорії. Відрізняється різноманітністю принтів, розмірів та тканин. Часто постільна Cotton Box купують як подарунок на весілля.
постільна білизна турція
фабрика турція